محل تبلیغات شما

موسیقی دارویی است . شما ممکن است انتظار داشته باشید که چنین بیانیه‌ای از کسی در یک دایره با آهنگ ، یک قالب کریستال و یا یک مدیر اجرایی سابقه داشته باشد . اما این ایده که موسیقی می‌تواند برای سلامت و التیام روح مورد استفاده قرار گیرد ، به طور فزاینده‌ای در شواهد علمی ریشه می‌گیرد - نه تیوری .
مطالعات اخیر نشان می‌دهد که چگونه افراد مبتلا به پارکینسون می‌توانند به راحتی یاد بگیرند که در هنگام کمک به راه رفتن راحت‌تر راه بروند . تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که کودکان اوتیسمی هنگامی که با موسیقی همراه می‌شوند آسان‌تر شده‌اند و زمانی که موسیقی برای بیماران جراحان مغز انجام می‌شود ، داروی بی‌هوشی کمتری مورد نیاز است . شاید بسیاری از کودکان نارس به هنگام شنیدن موسیقی سریع‌تر وزن خود را به دست آورند .

مطالعات علمی - از تحقیقات مغز در یک سطح سلولی ، تا ارزیابی‌های روان‌پزشکی از schizophrenics ، تا نمرات زبانی در بیماران سکته - همگی به یک نتیجه مشابه منتهی می‌شوند : موسیقی تنها نوعی سرگرمی نیست ، آن بصورت تکاملی قابل‌توجه است . و هر چه بیشتر در مورد تاثیر موسیقی بر مغز بیاموزیم ، بیشتر درک می‌کنیم که چگونه می‌توان آن را به عنوان یک مداخله درمانی به کار برد .
پروفسور کریستین گلد از گروه موسیقی آکادمی موسیقی در دانشگاه برگن در نروژ می‌گوید : " من در ابتدا به عنوان یک درمانگر موسیقی آموزش دیدم ، اما وقتی ۱۵ سال پیش وارد عمل شدم ، متوجه شدم که تحقیقات بسیار کمی در مورد این که چرا و چرا کار می‌کند انجام شده‌است . " طلا در مورد این که چگونه درمان موسیقی می‌تواند به افراد با طیف گسترده‌ای از شرایط ، اعم از ناتوانی‌های یادگیری گرفته تا اسکیزوفرنی و جنون کمک کند ، من برنامه‌ریزی کرده بودم که بعد از چند سال تحقیق ، اما ۱۵ سال بعد ، هنوز در حال تحقیق هستم . چیز زیادی برای یادگیری وجود دارد ."

موسیقی ، سلامتی و رفاه : بررسی

موسیقی به عنوان دارو

تاثیر موسیقی بر روی پیامدهای سلامت روانی

، ,موسیقی ,یک ,مورد ,مغز ,سال ,که چگونه ,در مورد ,موسیقی می‌تواند ,عنوان یک ,که موسیقی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی شهید مفتح هفشجان